Дата
|
Мерапрыемства
|
Час і месца правядзення
|
Удзельнікі
|
Адказныя
|
23.12.2023
|
Вечар адпачынку
|
18:00
ДУА «Малькавіцкая сярэдняя школа»
|
8-11 кл.
|
Курылік А.А.,
Валуевіч А.І.
|
Настаўніцка-бацькоўскі патруль
|
22:00-23:30
|
|
Занька Л.У.,
Жалезная В.Р.,
Высоцкая Т.А.
|
24.12.2023
|
Настаўніцка-бацькоўскі патруль
|
22:00-23:30
|
|
Наумік М.І.
Курылік А.А.
Канановіч І.У.
|
25.12.2023
|
Настаўніцка-бацькоўскі патруль
|
22:00-23:30
|
|
Антыкала Н.А.,
Клявец В.Л.,
Рылка А.М.
|
26.12.2022
|
Удзел у раённай краязнаўчай алімпіядзе
|
9:30
ДУА «Ганцавіцкі РЦДЮТіК»
|
6 чал.
|
Сіроткіна А.Р.
|
Заняткі ў аб'яднанні па інтарэсах «Маленькі эрудыт»
|
9:30-10:15
Каб. 36
|
13 чал.
|
Жалезная В.Р.
|
Турнір па настольному тэнісу «Ракетка пераможцы»
|
10:00-11:05
Файе 1-га паверха
|
10 кл.
|
Наумік М.І.
|
Урок памяці “Палітыка генацыда на тэррыторыі Беларусі. Наш край”
|
10:00-10:45
Музейны вугалок гісторыі Вялікай Айчынай вайны
|
9 кл.
|
Амбражук Л.М.
|
Навагодні ранішнік «Падарожжа ў год Дракона»
|
11:00-12:00
Актавая зала
|
1-4 кл.
|
Аляксейчык С.М.,
Жалезная З.І.,
Занька Л.У.,
Жалезная Л.У.
|
Турнір «Гэй, хлопцы»
|
10:00-11:00
Спартыўная зала
|
11 кл.
|
Савончык У.А.
|
27.12.2023
|
Прафілактычная сустрэча «Бяспечныя канікулы»
|
10:00
Ганцавіцкі РАУС
|
ІСН
|
Амбражук Л.М.
|
Заняткі ў аб'яднанні па інтарэсах «Роўны навучае роўнага»
|
10:20-12:00
Каб. 23
|
18 чал.
|
Рылка А.Ю.
|
Заняткі ў аб'яднанні па інтарэсах «Спадчына»
|
11:00-11:45
Літаратурны музей
|
12 чал.
|
Антыкала Н.А.
|
Наведванне выставы «Без тэрміну даўнасці»
|
11:00-11:45
ДУК «Ганцавіцкі раённы краязнаўчы музей»
|
5-6 кл.
|
Гурман А.В.,
Мядведская І.І.
|
Заняткі ў аб'яднанні па інтарэсах «Эстрадны вакал»
|
9:30-10:45
Каб. 23
|
12 чал.
|
Мядведская І.І.
|
Урок памяці “Палітыка генацыда на тэррыторыі Беларусі. Наш край”
|
10:00
Музейны вугалок гісторыі Вялікай Айчынай вайны
|
11 кл.
|
Савончык У.А.
|
Вясёлыя старты «Наперад да перамогі»
|
10:00-10:45
Спартыўная зала
|
2-3 кл.
|
Занька Л.У.
|
Гульнёвая праграма «Без сяброў на свеце цяжка жыць»
|
10:00-10:45
Каб. 11
|
1 кл.
|
Аляксейчык С.М.
|
Гульня-квэст “Традыцыі святкавання Новага года ў розных краінах”
|
10:00-10:45
|
7 кл.
|
Сіроткіна А.Р.
|
28.12.2023
|
Тэатралізаванае прадстаўленне «Дванаццаць месяцаў» у рамках акцыі «Нашы дзеці»
|
ГДК
|
5-10 кл.
|
Жалезная В.Р.
|
Заняткі ў аб'яднанні па інтарэсах «Белая ладдзя»
|
10:00-10:45
Каб. 35
|
17 чал.
|
Наумік М.І.
|
Заняткі ў аб'яднанні па інтарэсах «Фантазія»
|
10:00-11:40
Каб. 22
|
16 чал.
|
Клявец В.Л.
|
Заняткі ў аб'яднанні па інтарэсах «Прэс-цэнтр»
|
11:00-12:40
Каб. 20
|
15 чал.
|
Жалезная В.Р.
|
Віктарына «Цяпло Каляднай зоркі»
|
10:00-10:45
Каб. 20
|
7 кл.
|
Жалезная В.Р.
|
Турнір па баскетболе «Аранжавы мяч»
|
11:00-12:35
Спартыўная зала
|
10 кл.
|
Наумік М.І.
|
Круглы стол «Падвядзенне вынікаў работы актыва класа за 1 паўгоддзе»
|
11:00-11:45
Каб. 33
|
9 кл.
|
Амбражук Л.М.
|
Конкурсна-гульнёвая праграма “Таемны Дзед Мароз”
|
15:00-17:00
Актавая зала
|
5-7 кл.
|
Гурман А.В.,
Мядведская І.І.,
Сіроткіна А.Р.
|
Інтэллектуальная гульня “Акцябрацкі квіз”
|
12:00-13:00
Каб. 37
|
2-4 кл.
|
Валуевіч А.І.
|
29.12.2023
|
Прафілактычная гутарка «Бяспека на кожны дзень»
|
10:00-10:45
Каб 37
|
9 кл.
|
Занька А.А.
|
Заняткі ў аб'яднанні па інтарэсах «Легаканструяванне»
|
11:00-12:35
Каб. 37
|
14 чал.
|
Занька Л.У.
|
Заняткі ў аб'яднанні па інтарэсах «Патрыёт»
|
12:00-12:45
Каб 23
|
14 чал.
|
Курылік А.А.
|
Дзень гульняў «Зімовыя забавы»
|
11:00-12:35
Спартыўная зала
|
8 кл.
|
Жалезная В.Р.
|
Віртуальнае падарожжа «Новы год у іншых краінах»
|
10:00-10:45
Каб 14
|
2 кл.
|
Жалезная З.І.
|
Гульня-падарожжа “Як сустракаюць Новы год у рознах краінах”
|
10:00-10:45
Каб. 12
|
4 кл
|
Жалезная Л.У.
|
Рэйд «Сям'я». Наведванне сем'яў СНС, ІПР
|
14:00-17:00
|
Сем'і СНС, ІПР
|
Курылік А.А.
Занька А.А.,
Рылка А.Ю.
|
Таварысцкі турнір “Мяч над сеткай”
|
16:00-17:00
Спартыўная зала
|
8-11 кл.
|
Кандратовіч В.У.
|
Настаўніцка-бацькоўскі патруль
|
22:00-23:30
|
|
Лыганоўскі А.І.,
Гурман А.В.,
Бердзіева Л.Г.
|
30.12.2023
|
Настаўніцка-бацькоўскі патруль
|
22:00-23:30
|
|
Зялёнка В.В.,
Валуевіч А.І.,
Занька А.В.
|
31.12.2023
|
Настаўніцка-бацькоўскі патруль
|
22:00-23:30
|
|
Сіроткіна А.Р.,
Жалезная Л.У.,
Занька А.А.
|
01.01.2024
|
Настаўніцка-бацькоўскі патруль
|
22:00-23:30
|
|
Занька А.І.,
Занька З.Р.,
Наумік В.В.
|
02.01.2024
|
Настаўніцка-бацькоўскі патруль
|
22:00-23:30
|
|
Амбражук Л.М.,
Гайцюкевіч В.Р.,
Занька Н.М.
|
03.01.2024
|
Заняткі ў аб'яднанні па інтарэсах «Роўны навучае роўнага»
|
10:20-12:00
Каб. 23
|
18 чал.
|
Рылка А.Ю.
|
Заняткі ў аб'яднанні па інтарэсах «Эстрадны вакал»
|
9:30-10:45
Каб. 23
|
12 чал.
|
Мядведская І.І.
|
Заняткі ў аб'яднанні па інтарэсах «Спадчына»
|
11:00-11:45
Літаратурны музей
|
12 чал.
|
Антыкала Н.А.
|
Прагулка-назіранне «Зіма ў прыродзе»
|
10:00-11:40
|
4 кл.
|
Жалезная Л.У.
|
Гульня «Казачныя героі і іх права»
|
10:00-11:30
Каб. 32
|
5 кл.
|
Гурман А.В.
|
Турнір «Спрытныя, смелыя дужыя»
|
10:00-11:40
Спартыўная зала
|
11 кл.
|
Савончык У.А.
|
Віктарына «Хачу ўсё ведаць»
|
11:00-11:45
Каб 15
|
3 кл.
|
Занька Л.У.
|
Гульня «Зімовыя забавы»
|
11:00-11:45
Каб 14.
|
2 кл.
|
Жалезная З.І.
|
Гульня-падарожжа «Азбука здароўя»
|
10:00-10:45
Каб. 11
|
1 кл.
|
Аляксейчык С.М.
|
Круглы стол “Я плюс ты. Сакрэты пазітыўных зносін”
|
10:00-10:45
Каб 34
|
7 кл.
|
Сіроткіна А.Р.
|
Гульня-віктарына «Навагоднія сюрпрызы»
|
11:00-11:45
Каб. 30
|
6 кл.
|
Мядведская І.І.
|
04.01.2023
|
Удзел у спартакіядзе школьнікаў па шахматах
|
9:00
Ганцавіцкі РЦДЮТ
|
4 чал.
|
Кандратовіч В.У.
|
Удзел у раённым этапе рэспубліканскай інтэлектуальна-забаўляльнай гульні «Акцябрацкі квіз»
|
10:00
ДУА «Гімназія г. Ганцавічы»
|
6 чал.
|
Валуевіч А.І.
|
Заняткі ў аб'яднанні па інтарэсах «Прэс-цэнтр»
|
11:00-12:40
Каб. 20
|
15 чал.
|
Жалезная В.Р.
|
Заняткі ў аб'яднанні па інтарэсах «Белая ладдзя»
|
10:00-10:45
Каб. 35
|
17 чал.
|
Наумік М.І.
|
Заняткі ў аб'яднанні па інтарэсах «Фантазія»
|
10:00-11:40
Каб. 22
|
16 чал.
|
Клявец В.Л.
|
Спаборніцтвы па шашках «Навагодні прыз»
|
10:00-11:30
Каб. 30
|
6 кл.
|
Мядведская І.І.
|
Конкурс малюнкаў «Самы прыгожы снегавік»
|
12:00-12:45
|
1 кл.
|
Аляксейчык С.М.
|
Фотаконкурс «Прыгажосць роднага краю»
|
10:00-10:45
Каб. 36
|
8 кл.
|
Жалезная В.Р.
|
Гутарка «Па старонках Канстытуцыі»
|
10:00-10:45
Каб. 33
|
9 кл.
|
Амбражук Л.М.
|
Гутарка «Правіла паводзін у сетцы Інтэрнэт»
|
12:00-12:45
Каб. 15
|
3 кл.
|
Занька Л.У.
|
Турнір па шахматах «Ход каралевы»
|
11:00-12:05
Каб. 35
|
10 кл.
|
Наумік М.І.
|
Гульня «Нашы сябры – санкі»
|
12:00-12:45
Каб. 12
|
4 кл.
|
Жалезная Л.У.
|
Экскурсія “Працай слаўны чалавек”
|
10:00-11:05 ОАО «Завод «Модуль»
|
7 кл.
|
Сіроткіна А.Р.
|
Конкурс малюнкаў «Прыгажуня зіма»
|
12:00-12:45
Каб. 14
|
2 кл.
|
Жалезная З.І.
|
05.01.2023
|
Удзел у раённым этапе рэспубліканскай інтэлектуальна-забаўляльнай гульні «Піянерскі квіз»
|
10:00
ДУА «Гімназія г. Ганцавічы»
|
6 чал.
|
Валуевіч А.І.
|
Заняткі ў аб'яднанні па інтарэсах «Легаканструяванне»
|
11:00-12:35
Каб. 37
|
14 чал.
|
Занька Л.У.
|
Заняткі ў аб'яднанні па інтарэсах «Патрыёт»
|
12:00-12:45
Каб 23
|
14 чал.
|
Курылік А.А.
|
Рэйд «Сям'я». Наведванне сем'яў СНС
|
14:00-17:00
|
Сем'і СНС
|
Курылік А.А.
Занька А.А.,
Рылка А.Ю.,
|
Гульнёвая праграма «У гасцях у казкі»
|
10:00-10:45
Каб 11
|
1 кл.
|
Аляксейчык С.М.
|
Гутарка «Бяспечныя зімовыя забавы»
|
10:00-10:45
Каб. 14
|
2 кл.
|
Жалезная З.І.
|
Круглы стол «Свята нараджэння Іісуса Хрыста»
|
10:00-10:45
Каб. 15
|
3 кл.
|
Занька Л.У.
|
Квэст-гульня «Сцежка бяспекі»
|
10:00-10:45
Каб 32
|
5 кл.
|
Гурман А.В.
|
Віктарына «Наш выбар – ЗЛЖ»
|
10:00-11:05
Каб. 20
|
10 кл.
|
Наумік М.І.
|
Паход «Зімовая казка чароўнага лесу»
|
10:00-12:30
Урочышча
“Рабунова гара”
|
9 кл.
|
Амбражук Л.М.
|
06.01.2023
|
Настаўніцка-бацькоўскі патруль
|
22:00-23:30
|
|
Наумік М.І.
Курылік А.А.
Сяргейчык В.Р.
|